niedziela, 18 listopada 2012

HippsyCzym jest to małe żółte cudeńko? 'Jest to część stroju, która została stworzona, aby udowodnić, iż istnieje harmonia, a nawet synergia między modą i zdrowiem (ochroną zdrowia).

Ciekawa rzecz... Jak czekolada. Póki nie spróbujesz, nie wiesz co tracisz. Ale później... '
|source: www.hippsy.pl|

Głosi strona internetowa. Prawda jest taka, że wietrzna pogoda, mróz na zewnątrz i dokuczliwy chłód służą testowaniu tego typu produktów. Z czystym sumieniem mogę polecić pas hippsy każdemu, kto chce nie tylko wyglądać modnie, ale także poprzez odpowiednie dobranie elementów garderoby, zadbać o własne zdrowie.

Testuję to maleństwo od dwóch tygodni i naprawdę jestem z niego zadowolona :) Wygląda ciekawie, jest fajnym dopełnieniem stroju i świetnie ogrzewa dolną partię pleców :))

Na zdjęciach w połączeniu z szerokim swetrem i rurkami. W najbliższym czasie będę chciała go zestawić z sukienką, czarną tubą bez ramiączek. Myślę, że byłoby to ciekawe połączenie :)


 
sweter - Stradivarius
spodnie - Stradivarius
pas - www.hippsy.plxoxo.

2 komentarze:

  1. Fajny blog :):), dodajemy do obserwowanych przez google i facebook liczymy na rewanż, u nas za to, ze obserwujesz i lubisz bierzesz udział w konkursie DO WYGRANIA paczki kometyków CHANEL YSL ETC :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz najfajniejszy kolor pasa ze wszystkich szafiarek.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! Jeśli chcesz zostać ze mną na dłużej, obserwuj mnie :)